Szkolenie z marketingu internetowego

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego w ramach zadania „Centrum Wspierania Biznesu” zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „Podstawy budowania wizerunku i promocji firmy w Internecie”, które odbędzie się w czwartek 9 czerwca 2016 r. w godz. 9.00-15.00 w sali Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3).

Szkolenie skierowanie jest do osób, które planują lub rozpoczynają promocję swojej działalności w Internecie oraz dla tych, którzy chcą poprawić obecne wyniki.

Osobą prowadzącą będzie Kamil Jędryczka – z wykształcenia inżynier budowy maszyn. Od trzynastu lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz materiałów graficznych. Ostanie trzy lata to okres pracy komercyjnej, podczas, której rozwijał swoje umiejętności i wiedzę również z marketingu internetowego.

W celu rezerwacji miejsca konieczne jest imienne potwierdzenie udziału pod numerami telefonów 65 572 07 54 lub 537 007 087 do środy 8 czerwca 2016 r. do godz. 15.30.

Zgłoszeń można dokonać również drogą elektroniczną na adres gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

Zadanie współfinansowane ze środków gminy Gostyń.