„Bitwa o trzy wieże”

W sobotę 13 lutego 2015 r. w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” pojawią się najlepsi beatboxerzy w Polsce, którzy staną do walki o zwycięstwo w „Bitwie o trzy wieże”. Imprezę zakończy koncert Soboty, jednego z najpopularniejszych raperów w kraju.

Pierwszym etapem będą eliminacje. Każdy z beatboxerów będzie miał minutę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Najlepsza szesnastka spotka się w drugiej fazie, w której rozegrają się bitwy TOP 8 i TOP 4. Bezpośrednio przed finałem rywalizacji zobaczymy koncert hip-hopowy zespołu Skład Ekipa.

Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert Soboty – jednego z najpopularniejszych raperów w kraju, reprezentanta Stoprocent. Sobota po sukcesie wydanego kilka miesięcy temu mixtape ,,Czekając na Sobotę”, którego teledyski biją rekordy popularności, przygotował dla słuchaczy nowy album.

Bilety w cenie 30 zł (w przedsprzedaży) oraz 40 zł (w dniu koncertu) można nabyć za pośrednictwem portalu internetowego www.bilety24.pl, a także w kasach Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” (ul. Hutnika 4) i kina „Pod Kopułą” (ul. Bojanowskiego 7).

Harmonogram imprezy:

godz. 17.00 – Eliminacje (wstęp na eliminacje jest bezpłatny),

godz. 18.30 – Start imprezy głównej,

godz. 19.00 – Bitwy Beatboxowe ,

godz. 21.30 – Koncert Dave i Znajomego,

godz. 22:00 – Finał „Bitwy o trzy wieże”,

godz. 22.30 – Koncert Soboty i Reny.

Plakat
Plakat