Debiuty Biznesu 2022. Nabór ruszył

Wystartowała kolejna edycja konkursu „Debiuty Biznesu”. Już po raz szósty „młodzi” przedsiębiorcy z powiatu gostyńskiego mają szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu. Kandydaci mogą się zgłaszać samodzielnie, ale mogą też ich rekomendować zadowoleni klienci.
W konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali swoje firmy na terenie powiatu gostyńskiego w roku 2020 lub 2021. Konkurs ma na celu wyłonić najciekawsze pomysły biznesowe w powiecie i docenić odważnych, wytrwałych ludzi.
– Jeśli jesteś przedsiębiorcą spełniającym wymagania konkursu, zgłoś swój udział nie później niż 28 października 2022 roku. Jeśli jesteś klientem zadowolonym z usług firmy założonej w roku 2020 lub 2021 i uważasz, że ta firma zasługuje na wyróżnienie, to zgłoś swojego kandydata do 21 października – wyjaśniają organizatorzy.
Zgłoszeń dokonuje się na formularzach:
formularz dla przedsiębiorcy zgłaszającego własną firmę (termin: do 28.10.)
formularz dla klienta zgłaszającego firmę, z której usług jest zadowolony (termin: do 21.10.)
Każda zgłoszona do konkursu firma poddana zostanie ocenie w czterech obszarach: pomysł na biznes, dotychczasowe działania firmy, rynek, rozwój. Kapituła Konkursu składać się będzie z pięciu osób – praktyków biznesowych i menadżerów.
Wszystkie informacje o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej SWPPG. Można także zadzwonić: 537007087 lub 539310205.