"Jestem z Gostynia"

Wszystko rozpoczęło sie od kremowych ręczników z morskim logo „Jestem z Gostynia”, którymi od stycznia 2016 roku witaliśmy nowo urodzonych mieszkańców naszej gminy. Ręczniczki 1 kwietnia 2019 roku zostały zastąpione morskimi, mięciutkimi kocykami również z tym samym logo. „Jestem z Gostynia” zostało ciepło przyjęte także przez starszych mieszkańców i zdecydowaliśmy się rozwinąć projekt.

Dzięki wielu głosom i sugestiom mieszkańców uruchomilismy 3 punkty sprzedaży upominków. Teraz wybrane upominki opatrzone logo „Jestem z Gostynia” można kupić w kinie oraz ośrodku kultury. Można wybierać między puzzlami z gostyńskim rynkiem, koszulkami polo czy kubkami termicznymi.

Kilka lat temu przeprowadziliśmy badania opinii społecznej, w których aż 88% ankietowanych dorosłych mieszkanców było zadowolonych z miejsca, w którym mieszkają. Bazując na przywiązaniu gostynian do swojej małej ojczyzny przygotowaliśmy gadżety opatrzone logo „Jestem z Gostynia”. Teraz w t-shirtach, koszulkach polo, z przypinkami na plecakach czy z kubkami termicznymi w ręku dumnie podkreślamy skąd jesteśmy.