Misja gospodarcza na targi do Drezna

Niemieckie firmy poszukują polskich wykonawców do współpracy – zwłaszcza przedsiębiorstw z branży budowlanej, rzemieślników, architektów, planistów, inżynierów, usługodawców z zakresu budowy, remontu i modernizacji budynków, instalatorów hydraulicznych, stolarzy i innych. Okazją do nawiązania współpracy może być osobiste spotkanie podczas imprezy targowej w Dreźnie. Wyjazd na Targi Budowlane HAUS już w piątek 3 marca 2023 roku.
Drezdeńskie targi HAUS to największe targi budowlane we wschodnich Niemczech. W halach targowych obecni są przedstawiciele wszystkich branż produktów i usług związanych z budownictwem – od dachówek po płytki podłogowe, od wierteł specjalnych po farby elewacyjne, od elementów budowlanych po domy wykończone pod klucz (lista wystawców dostępna jest tutaj).
Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, które jest organizatorem wyjazdu, zaprasza zainteresowane firmy do udziału w misji. SWPPG od lat współpracuje z niemieckimi organizacjami rzemieślniczymi. Dzięki kontaktom z Izbą Rzemieślniczą w Dreźnie możliwe jest zaproponowanie znalezienia partnerów biznesowych zgodnie z reprezentowaną branżą oraz zainteresowaniami poszczególnych firm.
W ramach wyjazdu na misję SWPPG zapewnia:
- umówienie rozmów z wystawcami zgodnie z zainteresowaniem,
- rozmowy z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej z Drezna,
- bilet wstępu na targi,
- zwiedzanie targów z przewodnikiem,
- wsparcie tłumacza,
- transport w obie strony,
- lunch.
Koszt udziału w misji gospodarczej, jaki ponosi przedsiębiorca, wynosi 150 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 10 lutego 2023 roku. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny: 537 007 087 lub 539 310 205. Otrzymają wówczas szczegółowe informacje dotyczące sposobu wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenia wpisowej opłaty bezzwrotnej, co jest warunkiem wzięcia udziału w wyjeździe.

Misja realizowana jest przez SWPPG przy współpracy z ośrodkami wspierającymi sektor małych i średnich przedsiębiorstw w ramach sieci Enterprice Europe Network: w Kaliszu (Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości) i w Dreźnie (Izba Rzemieślnicza w Dreźnie).