Mobilna strona sklepu internetowego. Bezpłatne szkolenie

Jak prowadzić atrakcyjną mobilną stronę sklepu internetowego? Odpowiedzi na to pytanie można będzie uzyskać podczas szkolenia, do udziału w którym zaprasza Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Półtoragodzinne darmowe szkolenie odbędzie się w wersji online. Zaplanowano je na środę 7 września 2022 roku na godzinę 11.00. Zgłaszać można się już teraz.
W trakcie spotkania podane zostaną praktyczne wskazówki i przydatne narzędzia ułatwiające przygotowanie atrakcyjnej wersji mobilnej sklepu internetowego. Uczestnicy dowiedzą się, o jakie elementy trzeba zadbać, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki w celu zwiększenia sprzedaży. Ponadto mowa będzie o tym, jak ważna jest szybkość ładowania strony i jak ją mierzyć; jak zadbać o elementy strony i jakie narzędzia stosować, aby usprawnić jej działanie. Forma i język szkolenia będzie jasna i przyjazna.
W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dostępny jest tutaj.
Szkolenie jest elementem programu "Firmy Jutra", organizowanego przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.