Projektowanie stoisk rękodzielniczych. Bezpłatne szkolenie

Jak skutecznie zaprosić klienta do odwiedzenia swojego stoiska? Jak zaplanować przestrzeń stoiska i zbudować swoją markę? Odpowiedzi na te pytania można poznać w trakcie szkolenia, które odbędzie się we wtorek 13 września 2022 roku o godzinie 14.00 w sali szkoleniowej Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się również w jaki sposób można zwiększyć efektywność działań sprzedażowych prowadzonych podczas eventów rękodzielniczych oraz jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru miejsca sprzedażowego. Omówione zostaną także profile klientów produktów rękodzielniczych.

Grupa nieFORMALNY Gostyń realizująca projekt „Wy-TWÓRCY w akcji” wspierana przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do zapisów.

W celu rezerwacji miejsc, należy wysłać zgłoszenie dostępne tutaj.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Wy-TWÓRCY w akcji”. Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.