Prowadzenie warsztatów. Bezpłatne szkolenie

Dlaczego warto prowadzić warsztaty oraz jak je zaplanować i wypromować? Jak prowadzić warsztaty, aby były atrakcyjne i cieszyły się zainteresowaniem? Odpowiedzi na te pytania można poznać w trakcie szkolenia, które odbędzie się w środę 28 września 2022 roku o godzinie 15.00 w sali szkoleniowej Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają techniki prowadzenia warsztatów oraz sposoby pracy z grupą. Każdy uczestnik szkolenia opracuje tematy własnych warsztatów oraz zaplanuje sposób ich prowadzenia i promocji.

Grupa nieFORMALNY Gostyń realizująca projekt „Wy-TWÓRCY w akcji” wspierana przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do zapisów.

W celu rezerwacji miejsc, należy wysłać zgłoszenie dostępne tutaj.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Wy-TWÓRCY w akcji”. Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.